Ev veya işyerinizde bahçe esintisi yaratacak, güne mutlu ve huzurlu başlamanıza yardımcı olacak bir Monet tablosuna ne dersiniz? Bir günün binlerce rengi, bir rengin binlerce tonu olduğunu savunan; fırçasıyla şiir yazan Fransız ressamın dokunuşlarını duvarlarınıza taşıyın! Aslında bulunduğu duvarda estetik dışında çok daha önemli anlamlar taşıyan tabloları seçmeden önce, kendinize ne kadar hitap ettiğini bilmeniz gerekir. Sürreal bir ruhunuz mu var, yoksa tamamen realist misiniz? Baktığınız yerin gerçekliğine mi odaklanıyorsunuz, yoksa gördüğünüzden daha fazlasını mı hayal ediyorsunuz? Tüm bu soruların cevapları kendinizi fark etmenizi sağlar ve sizi yansıtan evinizde; size en uygun tabloyu seçmenize yardımcı olur.

Usta ressam Claude Monet’in en sevdiğiniz eserlerini, renk ve boyut açısından kendi zevkinizle buluşturabilir ve empresyonizm akımını bulunduğunuz ortamda hissedebilirsiniz. Empresyonizmin realist çizgilerinin tuval ile buluştuğu Monet tablolarını sizlere sunan Pluscanvas, Claude Monet’in en ünlü eserlerini duvarlarınıza taşımak istiyor.

PlusCanvas ile duvarlarınızı süsleyebileceğiniz Claude Monet tablolarına 9 taksit ödeme seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca tek parça, parçalı ve çerçeveli tablo seçenekleri arasından, tarzınıza en uygun olanını belirleyebilir ve tablonuzu istediğiniz boyutta, çerçevesini ise istediğiniz renkte seçebilirsiniz. Hediye olarak da tercih edebileceğiniz Monet tabloları ile sevdiklerinizi mutlu edebilir ve sanatsal ruhlarına ince dokunuşlar yapabilirsiniz. Hayran olduğunuz tablolara hemen ulaşmak için sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.