Tarayıcınız güncel değil!

Sitemizin tüm özelliklerinden yararlanabilmek için tarayıcınızı güncelleyin.Şimdi Güncelle

×

PlusCanvas®, özenle seçilmiş sanatsal eserleri veya size özel fotoğrafları; en kolay şekilde kanvas tablo üzerine bastırmanıza imkan sunar. Aynı zamanda tablolarınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirmenize olanak sağlar.

Kullanıcı memnuniyetini ön planda tutarak 2008'den bugüne 144.000 müşterisinin güvendiği PlusCanvas®, mutlu müşteri profiliyle 300.000 kanvas tablo üreterek adreslerine teslim etmiştir.

Her zaman
beklentinin ötesinde.

Son teknoloji ile basılan kanvaslar, el işçiliği kullanarak masif ahşap şaselerle birlikte İstanbul'da üretilmektedir. PlusCanvas’dan satın alınan her tabloya %100 beğenme garantisi verilmektedir.

PlusCanvas® dünyanın en geniş tablo koleksiyonunu sunmak için her gün daha fazla çalışır. İlgi alanınız veya dekorasyonunuz ne olursa olsun sahip olmak istediğiniz tabloyu, 3.000’den fazla eserden oluşan tablo galerisi bölümünde sizlere sunar.

Aynı zamanda ölümsüzleştirdiğiniz anıları yani fotoğrafları, saklandıkları yerden çıkarıp hak ettikleri yere koymanız için en kolay ve eğlenceli şekilde tasarlamanıza olanak sağlar.

Ömür boyu garantili tablonuzu oluşturmaya hemen başlayın

ÜRETİMDEN TESLİMATA

PlusCanvas kalitesini daha yakından tanıyın.

Videoyu izlemek için TIKLAYIN

NEDEN PLUSCANVAS?

Tablonu sen tasarla

Kişiye özel tablo bölümü ile kendine özel tablolar tasarlayabilirsin. Özel efektler ve yazı yazma seçeneği ile oluşturduğun tabloyu anında görerek sipariş edebilirsin.

Tablo galerisi

Dünyaca ünlü sanatçıların başyapıtlarından modern sanata, fotoğraftan illüstrasyona her konuda her zevke uygun kanvas tabloları Galeri bölümünden bulabilirsin.

Mükemmel işçilik kalitesi

Baskı öncesi hazılık, malzeme ve işçilikte maksimum kalite. Asma aparat, darbeye dayanıklı mukavva ambalaj, duvara asılmaya hazır kanvas tablolar.

Photoshop hizmeti

Uzman ekibimiz tabloların baskı öncesi hazırlığını itina ile yapar. Renk ve netlik ayarlarıyla birlikte gerek görüldüğü yerlerde rötuş yaparak tablonuzu en çarpıcı şekilde hazırlar.

Kolay ve eğlenceli sipariş süreci

Galeride gezinmek, tablo oluşturmak hatta tablonu kişiselleştirmek çok kolay ve eğlenceli. 3 adımda siparişini verirsin arkana yaslanırsın.

Facebook ve Instagram fotoğraflarına erişim

Senin veya sevdiklerinin Facebook ve Instagram fotoğraflarından tablolar oluşturabilir anılarını sanal ortamdan duvarlara taşırsın.

Birinci sınıf müşteri hizmetleri

Ekibimiz tüm sorularınızı en hızlı şekilde cevaplar. Sipariş öncesi veya sonrası telefon veya email ile sürekli iletişime geçilebilir. Üretim ve teslimat süreci takip edilebilir.

Memnuniyet garantisi

Aldığın tüm tablolar için %100 beğenme garantisi veriyoruz. Memnun kalmazsan tablonu tekrar üretiriz veya ücretini iade ederiz. Bu kadar kolay!

Ücretsiz, hızlı ve garantili teslimat

Sipariş ettiğiniz tablolar istediğiniz adrese ücretsiz olarak sevk edilir. Tüm Türkiye’ye garantili ve en hızlı şekilde teslim edilir.

Taksitli ve hızlı ödeme seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi veya Paypal ile yapabilir, kredi kartına taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Kanvas tablo özellikleri

Çerçeveli tablo özellikleri

Paketleme özellikleri

Ömür boyu garantili tablonuzu oluşturmaya hemen başlayın