Hata! {{errorText}}
Uyarı {{warningText}}
{{successText}}

Gala and the Tigers

Ürün kodu: PC03792
 
310 TL
{{installment.Months}} x {{installment.monthlyWithFee}} 0 TL | Taksit Seçenekleri

Yazı büyüklüğü

Yazı yerleşimi

{{error}} {{message}}
{{x.Category}}
Salvador Dali'nin "Gala ve Kaplanlar" adlı tablosu, 1944 yılında tamamlanmış bir sanat eseridir. Tablo, Dali'nin eşi ve ilham kaynağı olan Gala'yı tasvir ederken, etrafında üç kaplanın olduğu bir sahneyi göstermektedir. Tabloda yer alan kaplanlar, Dali'nin sıklıkla kullandığı sembollerden biridir ve onun hayal gücünün ve yaratıcılığının bir yansımasıdır. Kaplanlar, güç, güzellik ve tehlike gibi anlamlar taşır ve Dali'nin sanatında sıklıkla yer alırlar. Gala ise tabloda, uzun bir elbise giymiş ve yüzünde gizemli bir ifade taşımaktadır. Tablonun arka planında ise, bulutlar ve manzara yer almaktadır. "Gala ve Kaplanlar", Dali'nin ünlü sanat eserlerinden biridir ve onun sürrealist tarzının özelliklerini taşır. Tablo, Dali'nin hayal dünyasına bir bakış sunarken, aynı zamanda izleyicilere de zengin bir deneyim yaşatmaktadır.

Kanvas tablo özellikleri

Çerçeveli tablo özellikleri

Paketleme özellikleri

5.0 4
5.0 (4 yorum)
5 yıldız
4
4 yıldız
0
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0

%100 yorumcu bu ürünü tavsiye ediyor.
Ürün kalitesine verilen derecelendirme: Mükemmel

5.0
Çok iyi

Tam istediği gibi

12 Haziran 2021 Cumartesi
5.0
Tablo

Teşekkür ederim,çok beğendim.Elinize sağlık

21 Nisan 2020 Salı
5.0
çok memnunum.

ürünler çok kaliteli. daha önce de alışveriş yapmış olduğum için içim rahat bir şekilde dört adet sipariş verdim. ilerde de alışveriş yapmayı düşünüyorum. herkese tavsiye ederim.

2 Kasım 2019 Cumartesi
5.0
Gercekten Cok Şık

Tablonun basim kalitesi pluscanvas'tan verdigim her siparis gibi yine inanilmaz ama ilk defa tablo ekledim 4. tablom olmasina ragmen. Keske daha önce ekleseymisim. Tabloyu bu kadar guzel bi boslukla yine tablonun kendisini ortaya cikarip cerceveyi sadece tamamlayici olarak mobilyalarla butunlestirebilecegi dusunmemistim. Cok tesekkur ederim.

19 Aralık 2018 Çarşamba