Tarayıcınız güncel değil!

Sitemizin tüm özelliklerinden yararlanabilmek için tarayıcınızı güncelleyin.Şimdi Güncelle

×

Bulunduğun mekana çarpıcı bir etki yaratmak senin elinde.

Mekanların tüm havasını değiştiren, bir tanesiyle bile tarz oluşturmayı sağlayan tablolar… Bulunduğun mekana çarpıcı bir etki yaratmak senin elinde.
Sade renkli mobilyalara sahip, geniş alanı olanlar için büyük bir kanvas tablo odanın odak noktası haline gelir. Bu şekilde kullanılan tabloların renkleri; mekanda kullanılan genele hakim olan renge aykırı bir tonda seçilirse çarpıcı bir görüntü elde edilir. Bulunduğun mekana çarpıcı bir etki yaratmak senin elinde.
Dekorasyonunun bütünlüğünü sağlamak için doğru tabloları bir araya getirip şekillerini ve yerleşimlerini düzgün yapmalısın. Öncelikle tabloların temalarının benzer ve renklerinin uyumlu olmasına özen göstermelisin… Bulunduğun mekana çarpıcı bir etki yaratmak senin elinde.
Hızı ve kalitesiyle günümüz şartlarına ayak uyduran, tablocu olarak kolay seçim ve kolay tasarlama imkanı sunan PlusCanvas sayesinde; kendi çektiğin fotoğrafları çok güzel birer tablo haline getirebilirsin. Bunun için yapman gereken PlusCanvas.com’da çektiğin fotoğrafları dilediğin boyutlardaki kanvas tuvallere bastırmak. Bulunduğun mekana çarpıcı bir etki yaratmak senin elinde.
Mesela nostaljiyi duvarlarına taşımak istiyorsan; siyah-beyaz fotoğraflarını tarayıp PlusCanvas’a yükleyip mozaik bir kanvas tablo hazırlayabilirsin, bunun için birçok farklı ölçüde mozaik şablonlar da mevcut. Bulunduğun mekana çarpıcı bir etki yaratmak senin elinde.
Fotoğraflarımın boyutlarını ben ayarlamak istiyorum diyorsan, tek tek minikanvaslar hazırlayıp grup halinde duvarında sergileyebilirsin. Bulunduğun mekana çarpıcı bir etki yaratmak senin elinde.

Tablonu PlusCanvas ile Kendin Tasarla!

Tablonu PlusCanvas ile Kendin Tasarla!
Hayat aslında sandığımız kadar zorlamaz bizi; hayatın tek gerçeği mutluluklarımızdır, bu kadar basit. Hayatımızın kumandası sadece bizde olursa mutlu olabiliriz; çünkü bütün seçimleri kendimiz yapabiliriz. Mutluluğu bulabileceğimiz tek yer kendi benliğimizdir. Çünkü bu hayat zamanla sizi başkalarının kurallarına hapsedebilir. Böylelikle benliğiniz 2.planda kalır ve özgürlüğümüzü kaybedebiliriz. Oysaki yeterince özgür olursak bireysel mutluluğu bulabiliriz. Önemli olan, kendimizle ilgili net görümüzdür. İşte burada özgürlük insanın kendi eviyle başlar.   İnsanın kendi evi ne olursa olsun kişiye özel bir alandır. Ne olursa olsun kim ne derse desin insanın oradaki özgürlüğünü kimse bitiremez. İşte bu özgür dünyayı insan özgür bir şekilde donatmak ister. Burada PlusCanvas size her zaman yol gösterip sizi yansıtabilir. PlusCanvas, kanvas tablolarda net görünüzü yakalayıp size kendi dünyanızı yaşayabilmeniz için mükemmel kalitede %100 memnuniyet vaat ediyor. Eviniz, tam olarak sizi yansıtır; kişiliğiniz, karakteriniz, zevklerinizi, hayat görüşünüz evinizin duvarlarında PlusCanvas ile vücut bulup, canvas tablo sayesinde dile gelecek ve konuklarınız için görsel bir şölen olacak! Dilediğinizce yarattığınız kanvas tablo çeşitleri konuklarınıza iç dünyanızın kapılarını açabilirsiniz.   Her çeşit tarza göre tabloları bulabileceğiniz veya, kendi tasarladığınız tabloları yaşayabileceğiniz bir hayal dünyasını PlusCanvas’ta size hizmet vermek için kurduk. Kişisel veya ailenizin zevkinize uygun, kendinizi bulabileceğiniz, çeşitli boyutlarda ve de dolayısıyla çeşitli fiyatlarda ama her seferinde mükemmel kalitede ve %100 müşteri memnuniyeti sağlanacak birçok kaliteli kanvas tablodan seçtiklerinizi duvarlarınıza asıp evinizi renklendirebilirsiniz. Unutmayın, her bir tablo sembol size kendinizi yansıtma şansını arttırır.

En kaliteli tablolar, şimdi %20 fırsatı ile.

En kaliteli tablolar, şimdi %20 fırsatı ile.
  Fazla söze gerek yok, tüm ürünlerimiz şimdi %20 indirimli. www.pluscanvas.com

Pluscanvas kalitesini daha yakından tanıyın!

Sınırsız hayal dünyası: Çocuk tabloları

Sınırsız hayal dünyası: Çocuk tabloları
Hangi anne ve baba çocuğunun geleceğini düşünmez ki? Çocuklarımız en değerli varlıklarımız olarak her zaman her şeyin en iyisin hak eder. Onları düşünmeden yaptığımız ya da aldığımız birşey yok gibidir. Onların yaratıcı hayal dünyalarına katkı sağlamak sanırım anne babaların öncelikli görevlerinden olsa gerek. Resimlerde çocukların hayal dünyalarını genişletebildiği önemli bir dünyadır. Gördükleri her şey onlar için yeni birer dünyayken onların duvarlarını, onların zevkine uygun çeşit çeşit tablolarla süslemek onlar için yapabileceğiniz en güzel şeylerden biridir. Geleceğimiz olan çocuklar için yapılabilinecek en güzel şey onların hayal dünyasına katkı sunmakdır. Çünkü çocukların sahip olduğu en önemli şeylerden birisidir hayal dünyaları . Ve bizlere düşende onların bu dünyalarına katkı sunmaktır. Onlara bu renkli dünyayı sunmak çok kolay çeşitli ve birbirinden güzel tablolarımızı Plus Canvas Tablo Galerisi Çocuk Odası bölümünden bulabilirsiniz. tablonu sen tasarla bölümü ile istediğiniz gibi tasarlayabilir ve çocuklarınıza hediye edebilirsiniz