• (PC03995) Osmanlı Tuğrası Tablo

Ürün Kodu: PC03995
Tablo tipini seçin:
  • Tek Parça
  • Parçalı
  • Çerçeveli Tablo
Çerçeve rengini seçin:
Tablo ölçüsünü seçin:
24,99 TL
Tahmini Teslimat Tarihi 14 Ekim 2015
Tablo Kategorileri
Osmanlı Tuğrası Tablo. Dekoratif, Duvarlarınıza Renk Katın

Tablo için yapılan yorumlar

Kanvas tablolar hakkında detaylı bilgi

Mükemmel işçilik kalitesi, en kaliteli malzemeler

PlusCanvas markalı tablolar, uzman ekibimizin %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile üretilmektedir. Tabloların üretiminde kullandığımız makine ve sarf malzemeler Dünya markası HP tarafından üretilmekte olup ömür boyu solmama garantilidir. Tablo üretiminde mükemmel kaliteden ödün vermeyen PlusCanvas günlük 100-150 adet tabloyu tüm Türkiye ve Avrupa’ya adrese teslim etmektedir. 70 bin farklı müşterisi ile Türkiye ve Avrupa’nın en büyük tablo firmasıdır.

Çerçeveli canvas tablolar

Web sitemizdeki tüm tablo modellerini dıştan çerçeveli olarak sipariş etmeniz mümkün. Farklı renk seçenekleri ile mobilyanıza ve dekorasyonunuza uygun özel olarak üretilen çerçevelerden seçebilirsiniz. 4 cm çerçeve içine 1 cm mesafe bırakılarak özenle yerleştirilmiş canvas tablonuz dekorasyonunuza çok şık bir görünüm sağlayacaktır.

Artwork kanvas
Artwork kanvas

Kanvas tablolarımızda 400gr kalınlıkta %100 pamuk astarlı sanatsal kanvas kumaş kullanılmaktadır. Özel olarak üretilen bu malzeme yıllar boyu renkleri üzerinde zarar gelmeden taşır, sarkma ve bollaşma yapmaz.

HP mürekkep
HP mürekkep

Baskıda kullanılan HP marka mürekkep 100 yıl solmama garantilidir. Avrupa standartlarına uygun ve gerçeğe en yakın renk tonlarındadır. İnsan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez.

Koruyucu kaplama
Koruyucu kaplama

Baskı sonrası özel vernik kaplama sayesinde tablolar toz ve nemden etkilenmeden yumuşak bir bez ile temizlenebilir. Tüm içmekan ortamlarda yıllarca ilk günkü gibi kullanılabilir.

Ahşap kasnak
Ahşap kasnak

3 cm kenar kalınlıklı şase, özel olarak kurutulmuş ağaçtan üretilir. Zamanla eğilmez veya çatlama yapmaz. Isı değişiklikleri tablonuzda eğilmelere sebep olmaz.

Asma aparatı.
Asma aparatı.

Tablolar, arka asma aparatı ve özel beton çivileri ile gönderilmektedir. Tablonuzu ölçüsüne göre bir veya iki çivi ile kolaylıkla asabilirsiniz.

Yukarı Dön